Котику сіренький, котику біленький

2018-03-02

Мало людей знайдеться у світі, хто б залишився осторонь від котів, пухнастих, ласкавих і дуже розумних тварин. В дитячій бібліотеці-філії №13 відбувся день екомудрості «Котику сіренький, котику біленький». Любов до них виявляється у світі настільки великою, що запроваджено спеціальне свято – Всесвітній день котів 1 березня. Виявляється, що Україна друга в світі за кількістю котів на людину. Бібліотекарі підготували калейдоскоп цікавих фактів про котів, з якими охоче ділилися з читачами й проводили різноманітні конкурси впродовж дня. Це й «Загадковий персонаж», в якому потрібно пригадати персонажів-котів із мультфільмів, кінофільмів та літератури. Справжнім знавцем в конкурсі «Породи котів» виявилась Малинкова Саша, яка добре знається на відмінностях пухнастиків. Не діти активно приймали участь у «Котовікторині», а й їх батьки з великим задоволенням відповідали на запитання. Гуманне відношення до наших молодших друзів допоможуть сформувати книги про тварин. Увагу привернули «Котовасія» Павла Куща й «День кота» Катерини Булах, а наймолодших – «Кицин дім», «Пан Коцький», «Мишача рада», «Киця-мандрівниця зі старого двору», Мешканці старого двору» Романа Росіцького. Охоче читачі гралися в «Імена», придумуючи веселі й смішні котячі клички! День екомудрості в бібліотеці викликав інтерес читачів до природи, уважне й чуйне ставлення не тільки до котів, а й усього живого! Потрібно запобігати випадкам жорстокого ставлення до тварин, тож бережімо природу, частиною якої ми є!