Читацьке рандеву «Дивовижні метелики»

2018-06-08

В бібліотеці-філії №13для дітей відбулось читацьке рандеву. До читального залу завітали учні літнього табору 4-А класу школи №20. Темою рандеву було обрано чарівні створіння природи, а саме метелики. Вони здавна привертали увагу людини своєю красою. Бібліотекарі презентували дітям відеофільми «Найкрасивіші метелики планети» та «Чому метелики летять на світло». Кирилюк А. М., завідуюча бібліотекою школи №20, розповіла цікаві історії й факти про комах. Читачі дізнались, що метелики живуть своїм життям: знайомляться один з одним, рятуються від хижаків. Вважається, що метелики живуть один день. Але це не зовсім так. Деякі види цих комах живуть багато місяців, перезимовують, або навіть відлітають у теплі краї. Цікавим був майстер-клас з виготовлення метеликів без ножиць. Кожна дитина отримала заготовку, а потім виготовляли метелика. Діти навчились виготовляти їх з паперу. Коли вироби було розмальовано, то метелики ніби ожили. Вони вийшли гарними й веселими й прикрасили приміщення бібліотеки. Працівник читального залу познайомила з книгами про цих комах, які є в бібліотеці. Робота з папером розвиває моторику, розумову діяльність, надихає до творчості, спілкування. Недарма ж орігамі дуже популярне у світі. Дітям подобається в бібліотеці, вони почувають себе вільно й розкуто.