Хто попереджений, той захищений

2018-09-11

11 вересня до бібліотеки-філії №13 для дітей прийшли гості, учні 3 і 4 класів ЗОШ №14 на урок безпеки. Розмова була серйозна, про правила дорожньої безпеки, від яких залежить життя людей. Бібліотекарі представили дітям огляд літератури «Безпека на дорозі». Найголовнішою книгою були звичайно ж «Правила дорожнього руху для дітей». Сторінки цієї книги в цікавій і популярній формі розповідають дітям про правила дорожнього руху з Стародавнього Риму до нашого часу. Перші відомі спроби впорядкувати дорожній рух у місті були зроблені ще Юлієм Цезарем. Далі діти знайомились з «Правилами дорожнього руху в ілюстраціях», з «Правилами безпеки на дорогах» В. Верховеня, з віршами про «Дорожні знаки», з «Абеткою маленьких пішоходів» та іншими. Після цього з користувачами була проведена вікторина «Їх кожен з нас повинен знати й ніколи не ігнорувати». Діти взяли активну участь в ній, розгадували дорожні знаки й розповідали, де вони їх зустрічали, які дорожні знаки є біля школи, на мікрорайоні. Далі бібліотекарі запропонували користувачам подорож за сторінками журналів, з творами, що розповідають про дорожні знаки, автомобілі.