«Я скажу, а ви вгадайте, назву казки відгадайте» Поєдинок фантазерів

2024-03-28

/Files/images/тиждень читання.jpg

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

«ЧИТАЦЬКА РОДИНА ЄДНАЄТЬСЯ ЗАРАДИ ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ»

«Я скажу, а ви вгадайте, назву казки відгадайте»

Поєдинок фантазерів

/Files/images/Поєдинок.jpg

Казки — це дитинство людства і його мудрість. Казки – наші великі вчителі, які спочатку виховують, а потім розважають. Вони вчать любити прекрасне, розрізняти добро і зло, радіти за перемогу інших, брати приклад з веселих, добрих, вірних і чесних героїв. 28 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекарі філії для дітей № 13 для своїх юних читачів провели поєдинок фантазерів «Я скажу, а ви вгадайте, назву казки відгадайте». Бібліотекар ознайомила присутніх з найцікавішими авторськими казками та казками народів світу, розповіла про значення фольклору в житті людини, а коли настав час літературних ігор та вікторин, то тут маленькі читайлики показали себе справжніми любителями та знавцями казок. Діти залюбки брали участь у бібліовікторині «З якої казки герой?» та літературному конкурсі «Телеграма від казкового героя», під час конкурсу «Пантоміма» діти за допомогою рухів «показували» літературних героїв. Змістовним доповненням до заходу став вооk-парад «Для вас, діточки, нові книжечки», основна мета якого-ознайомлення користувачів з новинками літератури, що надійшли до бібліотеки останнім часом. Діти із задоволенням знайомилися з новими надходженнями, спілкувалися між собою і шукали для себе книжкову родзинку.