"У злагоді з природою – у злагоді з собою" День інформації

2024-04-18

/Files/images/Природа.png

/Files/images/День інф.jpg

«У злагоді з природою – у злагоді з собою» – під такою назвою в бібліотеці філії для дітей № 13 відбувся день інформації, присвячений Дню довкілля, який відзначається 20 квітня. Головною метою заходу – підвищення рівня свідомості дітей в питаннях, що стосуються збереження та безпеки навколишнього середовища. Багато важливої інформації про довкілля дізналися учасники заходу – користувачі бібліотеки. Читачі були вражені що накопичення сміття – глобальна світова проблема, яка не оминула й Україну. Діти брали активну участь в обговоренні проблем, пов’язаних з охороною навколишнього середовища: розповідали про свій особистий внесок у охорону природи, під час гри «ЕКО-МЕМО» пригадали, в який контейнер покласти папір, метал чи пластик. Оглядаючи книжкову виставку «Буду я природі другом» діти ознайомились з книгами про рослинний та тваринний світ, книгами про лісових санітарів, а також з кількома примірниками Червоної книги.